Hosanna screenshot 0

Age ratingPEGI-3
ButiranUlasanVersiMaklumat

Perihal Hosanna

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Hosanna. Sprawdź swoją wiedzę wykonując zadania. Bądź pierwszy w rankingu!

Duszpasterstwo przygotowało 2 typy zadań: globalne oraz na mapie w postaci pinesek. Wykonując zadania zdobywacie punkty. Aby wykonać niektóre zadania trzeba wyjść z domu, złapać pinezki na mapie. W aplikacji można wybrać swój awatar, który można modyfikować oraz ukrywać dla innych użytkowników.

Do wyzwania można dołączyć się w każdym czasie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na www.jerychomłodych.pl

Youth Ministry of the Diocese of Siedlce invites you to participate in the Hosanna project. Test your knowledge by completing tasks. Be the first in the ranking!

Pastoral work has prepared two types of tasks: global and on the map in the form of pine trees. By completing tasks you earn points. To perform some tasks you have to leave the house, catch the pins on the map. In the application you can choose your avatar, which you can modify and hide for other users.

You can join the challenge at any time. You're welcome!

For more information, please visit www.jerychomłodych.pl

Hosanna - Versi 1.4.0

(05-06-2020)
Versi lain
Apa yang baruCo nowego?- Dodaliśmy ranking sezonowy, który wyświetla zdobyte punkty w danym etapie gry- Dodaliśmy nowe typy zadań m.in spaceruj i odsłuchaj, spaceruj i przejdź- Poprawiono problem z pobieraniem plików dźwiękowych do odtwarzacza

Belum ada ulasan atau rating lagi! Untuk berikan ulasan yang pertama, sila

0 Reviews
Info Trust Icon
Aplikasi Bagus DijaminAplikasi ini lulus ujian keselamatan untuk virus, perisian hasad dan serangan hasad lain serta tidak mengandungi sebarang ancaman.

Hosanna - Maklumat APK

Versi APK: 1.4.0Pakej: com.hosannafestival.app
Keserasian Android: 7.1+ (Nougat)
Pemaju:Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży SiedleckiejDasar Privasi:http://projekthosanna.pl/regulamin.pdfKebenaran:27